Atari Sokak Futbolu Oyunları - Atari Oyunları Oyna

 

Atari Oyunları » Atari Sokak Futbolu

Atari Sokak Futbolu Nasıl Oynanır ?

Süper oyun sayfamız süper oyunlarla karşınıza çıkmaya devam ediyor, atari sokak futbolu adı takılan bu oyunda eğlenceyi katlayacaksınız! Bu atari sokak futbolu oyununu oynamak gayet kolayca, yüklenme sona erdikten sonra bir süre içinde başlayacaktır veya başlamazsa PLAY tuşuna tıklatarak atari sokak futbolu oynamaya geçebilirsiniz. Bundan başka sayfamızda atari sokak futbolu kaydet işlemide sizlere sunulmuştur, oyunu kısayol adresiyle yükleyip öngördüğünüz zaman oynayabilirsiniz. En yeni atari sokak futbolu oyunları görülen süper versiyonlarıyla bu sitede yer bulur. Bu oyunda hepinize iyi oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz! Her zaman eşsiz mini oyunları sitemizde görebilirsiniz, atari sokak futbolu ve ondan güzel bütün oyunları ücretsiz olarak açabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz!

Atari Sokak Futbolu
OYUNU BAŞLAT

Atari Sokak Futbolu Hakkında

Eklenme tarihi : 24/07/2013 Kategori : Atari Oyunları Oynanma : 101 kişi oynamış Beğenen : 0 kişi beğenmiş Beğenmeyen : 0 kişi beğenmemiş Yorumlayan : 0 kişi yorumlamış
Etiketler : atari sokak futbolu oyunu , atari sokak futbolu oyna , atari sokak futbolu oyunları , atari sokak futbolu indir , atari sokak futbolu oyunu oyna , yeni atari sokak futbolu oyunları , gerçek atari sokak futbolu oyunları , en güzel atari sokak futbolu oyunu , en zor atari sokak futbolu oyunu , atari , sokak , futbolu , atari sokak futbolu facebook'ta paylaş! twitter'da paylaş!

Atari Sokak Futbolu Oyunu Atari Oyunları Kategorisindedir

Geçmişte bilgisayarlar henüz icat edilmemişken atari denilen oyun kutuları vardı. Bunlar ilk olarak karakutu adı verilen atariden başlamıştır. O zamanlar kara kutu atari de çeşitli tank, savaş, kartal ve hırsız polis gibi oyunları oynardık. Hatta karşıdan karşıya geçen kurbağa oyununu kimse unutmamıştır. Bu amaçtan yola çıkarak oyun sitemizde en eski atari oyunlarını bulup oynayabilirsiniz.

Atari denilen 8 bitden daha az konsolda bulunan ve joystik ile oynadığımız oyunları eminiz kimse unutmamıştır. Şimdi her şey değişti ve artık 3d oyunlar oynuyoruz. Zamanında bilgisayarlar yoktu ve herkes bu eski oyunlarla eğlenirdi.

Atari daha sonra biraz daha gelişmiş hali olan 8 bitlik cihazıyla ortaya çıkmıştır bu birçok çocuğun evinde bulunmuş ve oyunlar oynamasına sebep olmuştur. Atarilerin en sonuncusu sega adı verilen oyun konsoludur. Buda daha güzel görüntüler ve seslerle oyunculara eğlenceli dakikalar yaşatmıştır. Günümüzde konsol oyunları playstation 1,2,3 ve yeni çıkacak olan 4 ayrıca xbox ve nintendo vii gibi platformlarda oynanmaktadır. Bunların bilgisayar oyunlarından hiçbir farkı yoktur görüntü ve sesler 3 boyutlu ve çok güzeldir. Ancak kategorimizde bunlar yer almıyor sadece eski atari oyunlarını bulabilirsiniz.

Atari oyunlarının en ünlüsü mario oyunudur. Atari mario oyunununda prensesi hepiniz kurtarmışsınızdır. Bundan sonra gol 3 gibi çeşitli oyunlar atarilerde oyuncularla buluşmuştur. Yine hagar, contra, robin hood, maç ve çeşitli atletizm oyunlarını da atari de herkes oynamıştır. Biz lafı daha fazla uzatmadan sizleri oyunlarla baş başa bırakalım, iyi oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz..

Anahtar Kelimeler: Atari Oyunları, Bedava Atari Oyunları, Atari Oyunları Oyna, atari oyunu, ateri oyunları, ateri oyna

Atari Sokak Futbolu Benzeri Oyunlar

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Bu Oyun Hakkındaki Yorumlar

  Yorumlama Kuralları
- Küfürlü veya argo yazılar yayınlanmaz,
- Türkçe imla kurallarına uymalısınız,
- Hatalı ve uzun yazılar yazmamalısınız.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler!
 

Bu oyun hakkında henüz hiç yorum yok!

Bu oyunu bitirdiysen yukarıdan yorum gönderebilir, oyunu geçemeyenlere yardım edebilirsin!

 
En güzel Skor Oyun sitesi! | Kullanım Şartları - Gizlilik - Site Haritası - RSS Kaynağı - İletişim Bu sitede en eğlenceli skor oyunları oynayabilir her oyunda skor yapıp başarılı olabilirsiniz. Skor oyun da en güzel oyunlar sizi bekliyor!
Sitede yer alan oyun ve oyun resimlerinin tüm hakları bu oyunları yapan ve yayan yapımcılarına aittir.


Diğer oyunlar: altinmadencisi.gen.tr - pepeoyunlari.org - silahoyunlari.tk